A Hetek ünnepi előfizetői akciójában a nyomtatott és online hetilap csomagra előfizetők között több mint 80 értékes nyereményt sorsolunk ki. A fődíj egy Dacia Sandero személyautó. Minden az akció keretében előfizető olvasónk hetekes maszkot kap ajándékba. Részletek a hetilapban és a hetek.hu/elofizetes oldalon.
Magyarország helyzete már az elnökválasztási kampány során is szóba került. Joe Biden egy beszédében ugyanis azt mondta, hogy a NATO-t a széthullás veszélye fenyegeti, ami szerinte a Fehéroroszországban, Lengyelországban és Magyarországon történtekből látható. Szijjártó Péter külügyminiszter szerint ennek a kijelentésnek semmi köze a valósághoz. Elmondta, hogy azért vonhatta be Biden Magyarországot az elnökjelölti kampányba, mert Orbán és Trump több kérdésben hasonló álláspontot képvisel (különösen, ami az illegális migrációt, a határvédelmet, a biztonságot, a családok támogatását és a keresztény közösségek megvédését illeti).
Később Szijjártó Biden ukrajnai korrupciógyanús ügyeiről beszélt, hogy alelnökként „kis túlzással többet járt Ukrajnába, mint a Washingtonon kívüli, vidéki Amerikába”. A külügyminiszter úgy ítélte meg, hogy az amerikai kormány Obama hivatali ideje alatt folyamatosan kioktatta, bírálta és támadta a közép-európai országokat, köztük Magyarországot is, ehelyett azonban a saját kétes ügyeiket kellene tisztázniuk. Valóban, az Obama-kormány idején több hazai tisztviselőt, például a NAV (Nemzeti Adó- és Vámhivatal) elnökét kitiltották az Egyesült Államokból, korrupciós botrányokra hivatkozva. André Goodfriend, az amerikai nagykövetség akkori ügyvivője azt mondta, a kitiltások okai rendszerszintű problémákban gyökereznek.